Журналисты постояли под забором резиденции Януковича

18 просмотров
Среда, 6 июня 2012, 13:03

У день журналіста представники руху "Стоп цензурі" приїхали до резиденції "Межигір’я", де мешкає президент Віктор Янукович.

Цього року адміністрація президента підготувалася до журналістської акції - біля в'їзду до резиденції Межигір'я стояли близько 20 співробітників управління державної охорони та спецпідрозділу Беркут. Вони перекрили безпосередньо прохід до резиденції Межигір'я.

Водночас сільський голова Нових Петрівців Родіон Старенький, який напередодні вимагав судової заборони на акцію, зустрічав журналістів хлібом з сіллю.

Як відомо, минулого року журналісти зібралися на пікет під "Межигір’ям" і вимагали виконання обіцянки президента продемонструвати свою резиденцію.

Тоді кортеж Януковича промчав повз журналістів, так і не зупинившись. До представників ЗМІ вийшла прес-секретар Януковича Дарка Чепак, яка намагалася вручити журналістам торт.

Репортери відмовилися від такого подарунка, і в результаті торт Януковича дістався будівельникам.

Проте і цього року Янукович так і не забажав особисто поспілкуватися з журналістами, а суд, як і минулого разу, вночі заборонив акцію під "Межигір’ям".

Відео Skrypin Production, для УПpowered by lun.ua
Отношение украинцев к реформам: куда делась "зрада"?
Враги Гонтаревой. Кто из олигархов может мстить бывшему руководителю НБУ?
Психологическое насилие. Как распознать зло, которое не видно, объясняет эксперт
Смартфон вместо кошелька. Как в Украине безнал побеждает "кэш"
Все публикации