Каким будет украинский спорт после карантина? Говорим с Евгением Будератским

— Понедельник, 7 декабря 2020, 17:53

Коронавірус вплинув на багато сфер нашого життя. Ми більше почали працювати з дому, перестали подорожувати, відвідувати масштабні концерти та фестивалі.

В умовах карантину змінився і спорт – як світовий, так і український. Чемпіонати світу з більшості найпопулярніших видів спорту було скасовано, а вболівальники перестали вболівати на стадіонах за свої улюблені команди.

Про те, як змінилося життя спортсменів та вболівальників в умовах карантину, говоримо з заступником головного редактора "Української правди" Євгеном Будерацьким.

Читайте також: Що таке подкасти та як їх слухати? 

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням. 

Подкаст "Україна після карантину" можна слухати у Apple PodcastsGoogle PodcastsSoundcloudAnchorOvercastSpotify. 

Більше подкастів "Україна після карантину":

"Україна після карантину" — спільний проєкт "Української правди", Центру журналістики Київської школи економіки, Hromadske.ua та аналітичної платформи VoxUkraine. Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

powered by lun.ua

Украина после карантина

"Украина после карантина" это подкаст, в котором мы будем говорить о том, как изменятся различные сферы нашей жизни после карантина.

"Украина после карантина" - совместный проект "Украинской правды", Центра журналистики Киевской школы экономики, Hromadske.ua и аналитической платформы VoxUkraine. Осуществлено в рамках проекта при поддержке Фонда развития СМИ Посольства США в Украине. Взгляды авторов не обязательно совпадают с официальной позицией правительства США.

Каналы
Температура — нормальная!
30 эпизодов
Українські 90-ті
1 эпизод
Життя бентежне
3 эпизода
Я не встигаю!
13 эпизодов
Кляті питання
46 эпизодов
Медиаболь!
4 эпизода
Ок и шо?
27 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Ранкова доза
13 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Украина после карантина
13 эпизодов
Minddetox Essays
10 эпизодов