Комісія з відбору керівника БЕБ, президентський виш, спроби протидіяти олігархам та ліквідація ОАСК

Понедельник, 7 июня 2021, 19:50

Це 45-й випуск подкасту "Ок, і шо?". Тут аналітики Центру спільних дій розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple PodcastsGoogle Podcasts, Soundcloud 

Цього разу Андрій Андрушків та Олег Савичук обговорюють таке:

  • ініціатива президента про створення Президентського університету. За словами президента, виш випускатиме "людей майбутнього" за напрямками інформаційної та кібербезпеки, штучного інтелекту, нанотехнологій, аерокосмонавтики та біотехнологій
  • закопроєкт щодо протидії олігархам. Обговоримо вимоги для отримання статусу олігарха, хто визнаватиме людей олігархами і що буде з тим, кого вже визнали олігархом?
  • почали розгляд ліквідації ОАСК. Планують ліквідувати Окружний адміністративний суд міста Києва, створити Київський міський окружний адміністративний суд (КМОАС), а на період між ліквідацією ОАСК і створенням КМОАС передати розгляд справ підсудних ОАСК до Київського окружного адміністративного суду – суду першої інстанції у Київській області
  • визначити членів комісії від парламенту з добору керівника Бюро економічної безпеки. Нагадуємо, що БЕБ – центральний орган виконавчої влади, який створили на заміну податкової міліції і має боротися з контрабандою і скрутками податків.

powered by lun.ua

Ок и шо?

"Ок и шо?" - это подкаст от "Центра совместных действий" обо всех этих не всегда понятных решениях, которые принимает власть. Иногда их так много, что граждане не могут отличить, где добро, направленное на развитие страны, а где - откровенное зло, которое угрожает демократии.

Мы будем отфильтровать важнейшие инициативы и решения парламента, правительства и президента и рассказывать о них простым и понятным языком каждую неделю!

Каналы
Онлайн[за]хист
1 эпизод
Українські 90-ті
2 эпизода
Температура — нормальная!
33 эпизода
Життя бентежне
6 эпизодов
Я не встигаю!
13 эпизодов
Кляті питання
52 эпизода
Медиаболь!
10 эпизодов
Ок и шо?
35 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Ранкова доза
13 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Украина после карантина
13 эпизодов
Minddetox Essays
11 эпизодов