Епізод 2, в якому Федя і Настя вчаться планувати і визначають довгострокові цілі

— Понедельник, 28 сентября 2020, 17:06

Думаєте, що у вас проблеми з продуктивністю? Усе пізнається у порівнянні! Послухавши новий подкаст "Української правди" ви зрозумієте, що у вас усе не так погано на тлі проблем, які є у Федора Попадюка та Анастасії Коріновської.

Кожного понеділка, у подкасті "Я не встигаю!" вони намагаються вирішити свої проблеми з продуктивністю, запрошуючи більш продуктивних гостей.

Минулого тижня Федя та Настя вже обговорили проблеми власної продуктивності. З цього тижня вони почали їх вирішувати!

Вони вирішили спробувати якось спланувати своє життя та визначитись з найбільш пріоритетними цілями на найближчі роки.

Але от у чому проблема: Федя, хоче робити усе й одразу і не має чіткого плану, як він буде досягати своїх цілей. А Настя, навпаки, не може визначитися з тим, що саме вона хоче.

Тому, у новому епізоді подкасту "Я не встигаю!", Настя та Федір вирішили обговорити свої довгострокові плани та визначитись з цілями.

Якщо вам цікаво слідкувати за успіхами Насті та Федора то подкаст можна слухати на: Apple PodcastsGoogle PodcastsYouTubeSoundcloudSpotifyСайт УПінші платформи.

Читайте також: Що таке подкасти та як їх слухати? 

Для цього вони:

  • Спробували використати систему SMART для постановки своїх цілей;
  • Розділили свої цілі по усім важливим категоріям: робота, гроші, відпочинок, звички, відносини, публічна діяльність;
  • Попросили порад по плануванню у людини, яка найкраще розуміється на плануванні, а саме у колишньої міністрки фінансів та співзасновниці Фундації розвитку ринку капіталу та стартапу "Архідата" Оксани Маркарової.
  • На прикладі комп’ютерних ігор, спробували розібратись з тим, для чого потрібно довгострокове, середньострокове та короткострокове планування.

Прослуховування цього подкасту допоможе вам розібратись з вашими планами на життя. Оцінки та коментарі у Apple Podcasts зроблять ваші цілі реалістичними. А завдяки поширенню цього подкасту серед друзів, родичів та знайомих ніщо не завадить вашим планам втілитися у життя!

Більше епізодів подкасту "Я не встигаю!": 

Я не встигаю!

Жизнь авторов подкаста "Я не встигаю!" - это ад, в котором будильник звенит по два часа, задачи не выполняются годами, дедлайны снятся в кошмарах, работа остается на выходные, а выгорания и ощущение пустоты, черные круги под глазами и следы от слез на щеках - уже часть жизни.

Авторы подкаста "Я не успеваю!" не сделают вас более продуктивным - потому что они не знают как это. Возможно, они как-то организуют свою жизнь с помощью более продуктивных гостей. Но это не точно!

Подкаст можна слухати на Apple PodcastsGoogle PodcastsYouTubeSoundcloudSpotify та інших платформах.

Каналы
Українські 90-ті
2 эпизода
Температура — нормальная!
32 эпизода
Життя бентежне
5 эпизодов
Я не встигаю!
13 эпизодов
Кляті питання
50 эпизодов
Медиаболь!
9 эпизодов
Ок и шо?
33 эпизода
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Ранкова доза
13 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Украина после карантина
13 эпизодов
Minddetox Essays
10 эпизодов