Почему не стоит спрашивать, "когда детки". История трех выкидышей и только одних родов

— Суббота, 11 сентября 2021, 12:18

Не буде перебільшенням сказати, що майже кожна дівчина рано чи пізно чує одне й те саме питання: "Коли вже діточки?"

Але, зазвичай, люди, які ставлять це питання, просто не усвідомлюють його недоречність і не думають про те, що дівчина, яка чує це питання, можливо давно вже хотіла б хотіла народити дитину, але, в неї це просто не виходить… 

Героїня сьогоднішнього епізоду Наталка Судакова, народила свого сина Льва цього літа. Але, з моменту, як вони з чоловіком почали пробувати завезти дитину, до моменту народження сина, вона мала три викидні, пережила сильні гормональні перепади, депресію та якийсь час жила зі страхом, що взагалі не може мати дітей.

І, як вона розповість у своїй історії, питання "коли дітки" вона чула від своєї вчительки через місяць після того, як стався її перший викидень. 

Про те, чому вагітність – це не завжди так просто, як багатьом здається? І чому до народження дитини треба ставитись усвідомлено, приймаючи все найгірше, що може супроводжувати дівчину? У новому епізоді подкасту "Життя бентежне" розповідає Наталка. 

Подкаст доступний всюди: Apple Podcasts | Google Podcasts | Spotify | Інші платформи 

Це останній епізод першого сезону подкасту "Життя бентежне" – подкасту, героєм якого може стати кожен з вас. Ми беремо невеличку перерву, але продовжуємо збирати історії. Якщо ви хочете стати учасником подкасту "Життя бентежне", то вам треба просто написати нам на пошту SMM@pravda.com.ua та коротко розповісти про історію, якою б ви хотіли б поділитись.

Більше епізодів подкасту "Життя – бентежне": 

Проєкт здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

powered by lun.ua

Життя бентежне

Мы постоянно рассказываем истории – своим друзьям, коллегам, родственникам, и даже сами себе. Но у каждого есть история, стоящая внимания тысяч людей. И для таких историй мы и создали этот подкаст.

Почему "Життя бентежне"? Потому что жизнь, в которой рождаются истории, не однообразна. Она бывает сложной и легкой, тревожной и беззаботной, полной радости и боли. Она никогда не оставляет нас равнодушными, потому что життя бентежне...

Если у вас есть история, которой вы хотите поделиться, то вы можете написать нам на почту smm@pravda.com.ua.

Подкаст доступен всюду: Apple PodcastsGoogle PodcastsSpotify и на других платформах.

Каналы
Українські 90-ті
5 эпизодов
Життя бентежне
10 эпизодов
Кляті питання
61 эпизод
Я не встигаю!
13 эпизодов
Температура — нормальная!
35 эпизодов
Онлайн[за]хист
3 эпизода
Медиаболь!
10 эпизодов
Ок и шо?
42 эпизода
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Ранкова доза
13 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Украина после карантина
13 эпизодов
Minddetox Essays
11 эпизодов