25.06

Банківський форум

Не дивлячись ні на що, Кучму продовжують приймати у світі

Вівторок, 4 вересня 2001, 14:19
У вівторок президент Кучма знаходиться з державним візитом в Болгарії. Це перший візит найвищого рангу українського президента за кордон після політичної кризи, що вибухнула.

Тим часом, за даними прес-секретаря президента, Олександра Мартиненка, у вересні у президента Кучми буде "досить напружений" графік міжнародних зустрічей.

Серед майбутніх зустрічей - 10-11 вересня в Ялті черговий самміт "України-ЄС" за участю голови Єврокомісії Романо Проді, прем'єр-міністра Бельгії, що головує в Євросоюзі, Гі Вергофстадта і Верховного представника ЄС із зовнішньої політики і безпеки Хав'єра Солани.

Зі слів прес-секретаря, в ході самміту планується обговорити комплекс відносин між Україною і ЄС в політичній, торгово-економічній і культурній сферах.

18-19 вересня в Ялті відбудуться четверті українсько-німецькі консультації на найвищому рівні, в яких з німецької сторони візьме участь канцлер ФРН Герхард Шрьодер.

На кінець вересня запланований офіційний візит Кучми до Казахстану і переговори з главою цієї держави Нурсултаном Назарбаєвим.

За матеріалами Інтерфакс-Україна


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування