Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Долганов програв суд колишньому підлеглому

Понеділок, 4 березня 2002, 17:44
Річна судова епопея з позовом колишнього завідувача редакції аналітичних програм ТВО "УТН" Національної телекомпанії України Олеся Ковальчука до Національної телекомпанії та її президента Вадима Долганова закінчилася перемогою Ковальчука.

Останнє судове засідання за позовом відбулося у понеділок у Шевченківському районному суді м.Києва під головуванням судді Людмили Шибко.

Суддею було зачитано рішення, згідно з яким задоволено позов у частині незаконного звільнення. Відмінено усі попередні незаконні накази та розпорядження.

Нагадаємо, що 25 квітня минулого року завідувач редакції аналітичних програм ТВО "УТН" НТКУ Олесь Ковальчук провів прес-конференцію в агентстві УНІАН, де привселюдно висловив критичні зауваження щодо діяльності президента НТКУ Долганова.

Після заяви завідувача редакції 27 квітня Долганов підписав Наказ за №191, де у п.1 документа йдеться про створення нової редакції (Редакції проекту "Сім днів") за рахунок підрозділів і посад Редакції аналітичних програм.

Таким чином у штаті Редакції аналітичних програм ТВО "УТН" опиняються лише два працівники: завідувач редакції Олесь Ковальчук та Ірина Король. Того ж дня Ковальчука позбавляють права підпису, у нього забирають печатку для перепусток. Ситуація не змінилась після звернення Олеся Ковальчука до профкому НТКУ з проханням втрутитися і захистити. 29 травня Ковальчука звільнено "за систематичне невиконання обов'язків..."

З позовною заявою до Шевченківського райсуду м. Києва Олесь Ковальчук звернувся 22 червня 2001 року.

У середині листопада минулого року Вадим Долганов був звільнений з посади президента Національної телекомпанії.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування