25.06

Банківський форум

Керівник інформуправління АП робитиме з Медведчука кандидати в президенти

Середа, 3 липня 2002, 21:19
Призначення Сергія Васильєва на посаду керівника головного управління інформаційної політики адміністрації президента "звичайно зміцнює команду Віктора Медведчука", вважає Микола Томенко.

"Може, президент не дав згоди йому балотуватися на президента, але насправді Васільєв прийшов як людина, яка буде "розкручувати" Медведчука як кандидата на президента", заявив політолог ефірі радіо "Свобода".

"Бо управління може пропагувати діяльність Леоніда Кучми, а у вільний час - Віктора Медведчука. А виробляти інформаційну політику мають чітко уповноважені органи Конституцією і чинним законодавством". До призначення на цю посаду Васильєв практично був прес-секретарем Медведчука.

Томенко характеризує Васильєва як людину, "яка вперше в українських виборчих технологіях запустила системно на багатьох каналах такі анти-технологічні речі, як, наприклад, кліпи проти Олександра Омельченка під час виборів 99-го року. Він перший запровадив розміщення замовних матеріалів на трьох-чотирьох телеканалах, коли один сюжет ішов в одній і тій самій подачі на кількох телеканалах, і він причетний до сумнозвісної реклами про рік соціал-демократії".

Томенко назвав це призначення "дивним", тому що президент уже має структуру, яка займається інформаційною політикою - державний Комітет з питань інформаційної політики, телебачення й радіомовлення.

"А адміністрація президента за визначенням не може інформаційною політикою займатися". Тому, вважає Томенко, "сам факт того, що в адміністрації президента є управління, яке виробляє інформаційну політику, є порушенням Конституції й чинного законодавства".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування