Більшість зазнає "краху" при перерозподілі комітетів

П'ятниця, 6 грудня 2002, 12:34
Лідер СПУ Олександр Мороз вважає, що для встановлення певної стабільності у роботі Верховної Ради необхідно негайно розпустити штучно створену парламентську "більшість". Про це він заявив у Чернівцях під час зустрічі з місцевими жителями.

"Практика роботи нинішнього парламенту показала, що у Верховній Раді існує лише ситуативна, а не пропрезидентська більшість. І бажання робити щось штучно і під когось незмінно призводить до дестабілізації", - сказав Мороз.

Відповідаючи на запитання кореспондента УНІАН, він додав, що спроба нинішньої більшості здійснити перерозподіл парламентських комітетів призведе лише до "краху самої більшості". "Якщо немає такої більшості у парламенті, то не може бути такої більшості у комітетах. Я не розумію, навіщо перерозподіляти комітети, призначати нових голів, якщо на голосування впливає лише склад фракцій", - вважає лідер соціалістів. На його думку, така позиція панує у багатьох народних депутатів, які входять до нинішньої більшості і "їх це також дратує".powered by lun.ua