Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Омельченко проти стажиста Хорошковського в Київміськадміністрації

П'ятниця, 5 вересня 2003, 12:47
Мер Києва Олександр Омельченко не упевнений у професійній готовності міністра євроінтеграції Валерія Хорошковського зайняти посаду глави Київської міськадміністрації. Про це він заявив у п'ятницю після апаратної наради в Київміськадміністрації.

Відповідаючи на питання, наскільки міністр економіки і з питань євроінтеграції Валерій Хорошковський може відповідати посаді голови Київської міськадміністрації, Омельченко заявив, що "не може переконливо говорити про те, як він справився б із цією посадою". "Валерій Іванович є молодим фахівцем на усіх своїх посадах, на яких він був до цього", - сказав мер.

Він нагадав, що на посаді заступника і першого заступника голови адміністрації президента Хорошковський знаходився, у цілому, близько року, а на посаді міністра економіки і європейської інтеграції - неповний рік. Представники інших професій, зокрема, лікарів або вчителів, сказав Омельченко, знаходячись протягом такого терміну на своїх посадах, є молодими фахівцями. При цьому від них "не вимагають повної творчої самостійності й віддачі".

Омельченко підкреслив, що "стажуватися на такому місті, як Київ, небажано - можуть бути наслідки некерованості, інші наслідки, як політичні, так і соціальні".

Він також відзначив, що до розмов про можливий прихід Хорошковського на посаду голови Київського міського голови, що точаться більше місяця, він ставиться "із розумінням". "Стажистом може бути кожний з вас - напишіть заяву, я підпишуся, і будете учитися", - пожартував мер.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування