Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Ющенко з'ясує, чи не почала влада "діалог" з ним аварією із сином

П'ятниця, 5 вересня 2003, 18:52
Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко сподівається на ретельне вивчення всіх обставин аварії, у якій постраждав його син Андрій, щоб з'ясувати, чи не є це "першим епізодом у так називаному "діалозі", що влада хоче нав'язати опозиційним силам".

"Якщо виявиться, що це дійсно так, то подібний учинок вимагає твердої реакції", - сказав Ющенко в п'ятницю в Криниці-Гурській (Польща), де він знаходиться на економічному форумі.

При цьому він додав, що "якщо справжньою причиною аварії було порушення правил дорожнього руху, то потрібно вгамувати емоції і знайти гуманний вихід із ситуації, що склалася", повідомляє прес-служба "Нашої України".

Ющенко повідомив, що стан здоров'я його сина - стабільний, але травми, отримані під час аварії досить серйозні. Він сказав, що постійно спілкується з лікарями і не виключає, що буде змушений перервати свій візит у Польщу, щоб морально підтримати сина.

Як повідомляє прес-служба "Нашої України" у Андрія Ющенка, що знаходиться після ДТП у лікарні, - закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, ушкодження грудної клітки і перелом ребра. Загрози його життю немає.

Стан водія таксі, у якому їхав Ющенко, - стабільний. З ушкодженням обох ніг він знаходиться у відділенні травматології.

Як повідомлялося, у четвер ранком на вул. Артема в Києві назустріч таксі, у якому їхав Ющенко, на великій швидкості виїхав приватний автомобіль "Ауді". Причиною ДТП стало грубе порушення правил дорожнього руху водієм "Ауді", повідомляє центр громадських зв'язків МВС України.

Порушено кримінальну справу.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування