Судовий процес проти Медведчука-молодшого затягується

Понеділок, 3 листопада 2003, 09:40
В понеділок у Сихівському районному суді Львова повинно було відбутися перше засідання судового процесу, ініційованого "Львівською газетою" проти голови ДПА у Львівській області Сергія Медведчука.

Проте, як передає кореспондент УНІАН суддя Ірина Волоско вирішила перенести розгляд справи на 17 листопада, хоча на засідання прийшли представники обох сторін.

Вона мотивувала своє рішення тим, що не було забезпечено технічний запис судового розгляду.

На пропозицію представників "Львівської газети" організувати таку можливість суддя відповіла, що суд зможе сам підготуватися до 17 листопада.

Як повідомляє "Львівська газета", "засідання Сихівського суду може створити прецедент, коли одному із найвищих регіональних чиновників доведеться визнати свою неправоту та публічно просити пробачення. Щонайменше такий результат доведе, що в нашій країні немає "священних корів", або принаймні їхній рівень не сягає обласного".

У судовому позові йдеться про те, що Медведчук-молодший як голова Державної податкової адміністрації у Львівській області має публічно спростувати неправдиві відомості, оприлюднені ним на прес-конференції 17 липня, та заплатити 20 тисяч гривень як компенсацію моральної та матеріальної шкоди, яких його публічні заяви завдали "Газеті".

Видання звинувачує Медведчука і його підлеглих у тому, що податківці перетворили звичайну податкову перевірку на засіб тиску на журналістів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування