"НАША УКРАЇНА", БЮТ і СПУ ГОТУЮТЬСЯ ВИСУНУТИ ЄДИНОГО КАНДИДАТА

Вівторок, 2 березня 2004, 11:54
Лідери "Нашої України", БЮТ і СПУ готують проект коаліційної угоди, який передбачає висунення єдиного кандидата в президенти.

"Ми в щоденному режимі готуємо проект коаліційної угоди, що дозволить нам далі рухатися втрьох", – повідомила лідер БЮТ Юлія Тимошенко на прес-конференції у Києві.

За словами Тимошенко, у коаліційній угоді буде прописана "спільна робота трьох сил на президентських виборах, єдиний кандидат, спільні дії після перемоги, кадрові дії".

"Це, безумовно, конструктивний діалог, який може закінчитися позитивним результатом", – спрогнозувала Тимошенко.

Водночас вона підкреслила, що позиція БЮТ стосовно змін до Конституції залишається незмінною – вони мають вступати в дію після 2006 року, "коли буде обрана Верховна Рада на демократичних засадах".

На питання про голосування за пропорційний закон про вибори, Тимошенко сказала, що "всі опозиційні сили мусять за нього голосувати, але з 4-відсотковим бар’єром".

Вона також повідомила, що трійка планує "спільні заходи" на 9 березня, які будуть присвячені 190 річниці від дня народження Тараса Шевченка. Однак Тимошенко не сказала про форму цієї акції.

Тимошенко також повідомила, що між вони ведуть переговори з "Нашою Україною" про проведення у день остаточного ухвалення змін до Конституції акції протесту.

Крім цього, на прес-конференції Тимошенко розповіла, що БЮТ направить заяву до Ради Європи та посольств західних країн стосовно подання Генпрокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Турчинова і Степана Хмари.

Тимошенко сказала, що Генпрокуратура вимагає не тільки позбавлення імунітету Турчинова і Хмари, але і права на їх затримання та взяття під варту.

Тимошенко назвала це "продовженням репресивної кампанії" з боку генпрокурора, який є ставлеником команди одного з кандидатів у президенти.

"Українська правда"


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: