В п'ятницю здійсниться мрія опозиції з 3% бар'єром

Четвер, 4 березня 2004, 15:47
Законопроект про вибори народних депутатів на пропорційній основі, як очікується, буде розглянутий парламентом і винесений на голосування в п'ятницю, 5 березня.

Про це в інтерв'ю журналістам у четвер після засідання погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп у керівництва Верховної Ради повідомив лідер фракції Компартії Петро Симоненко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, лідери фракцій чекають доповіді конституційної комісії про результати розгляду всіх зареєстрованих законопроектів про вибори народних депутатів.

За словами Симоненка, конституційна комісія має намір рекомендувати парламентові взяти за основу законопроект Рудьковського-Ключковського, який пропонує введення пропорційної системи виборів і зниження прохідного бар'єра до 3%.

Лідер комуністів відзначив, що, у зв'язку з тим, що автори інших законопроектів не зняли їх з розгляду, ці документи також будуть розглядатися в парламенті, їхнім авторам буде надано слово для виступу.

Симоненко також відзначив, що на засіданні центрального комітету КПУ було ухвалене рішення про підтримку законопроекту, що пропонує зниження прохідного бар'єра.

Відповідаючи на питання про те, чи зможе цей законопроект у п'ятницю набрати 226 голосів, Симоненко підкреслив, що це можливо, і проект "в такому стані підготовки, що його можна прийняти в цілому".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування