25.06

Банківський форум

Тимошенко розбирається з кухарями Кучми, а Зварич із честю Кабміну

Субота, 5 лютого 2005, 16:26
На засіданні уряду України в суботу поставлене завдання проаналізувати правові підстави розпорядження про надання певних матеріальних благ й охорони екс-президентові країни Леоніду Кучмі.

"Сьогодні дано завдання на засіданні уряду проаналізувати правові підстави для прийняття такого розпорядження, і я думаю, що ми ще не маємо відповіді на це питання.

Ми будемо його вивчати й потім ухвалювати винятково правове рішення", - заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в інтерв'ю журналістам після засідання.

Як повідомлялося, відповідно до розпорядження старого Кабміну від 19 січня екс-президент одержить від держави грошове утримання, двох помічників і радника, охорону. У довічне користування Кучмі також передається дача, закріплюються два автомобілі й чотири водії.

Кучма після відходу з посади глави держави створив фонд і працює в ньому. У листопаді 2004 року, у розпал кампанії з виборів президента, він представив свій фонд "Україна".

Тимошенко також повідомила на прес-конференції, що її уряд планує провести внутрішній й міжнародний аудит всіх державних монополій і на тендерах відібрати професійних менеджерів, які б підвищили ефективність управління цими монополіями й підвищили доходи від них у бюджет.

Вона також обіцяє, що Кабмін протягом місяця проведе глибокий, системний аналіз всіх приватизаційних процесів, що пройшли в країні, а також раніше оголошених планів приватизації й виробить власну концепцію з цього питання.

Також, за словами прем'єр-міністра, при кожному міністерстві будуть створені громадські колегії для спільної побудови "високоякісних концепцій" перебудови українського суспільства.

На засіданні в суботу Кабмін ухвалив рішення щодо створенні міжвідомчої комісії з організації роботи щодо вступу України до Світової організації торгівлі.

Доручено створити таку комісію віце-прем'єрові з питань євроінтеграції Олегу Рибачуку.

"Ми зможемо залучити ефективних людей до цієї міжвідомчої комісії й дати абсолютно якісно новий поштовх всім процесам, які пов'язані з підготовкою України до вступу до СОТ", - підкреслила Тимошенко на конференції.

Крім цього, Кабмін приступив до розробки Кодексу честі державного службовця.

За словами прем'єра, такий документ розроблятиме Міністерство юстиції разом з іншими міністерствами за участю віце-прем'єрів.

"Цей документ раз і назавжди визначить, що є честю держслужбовця, і як її (честь) не згубити", - сказав Тимошенко.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Кучма встиг одержати дачу, помічників й офіціантів від Азарова

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування