Луценко, Жванія та Турчинов займуться охороною Євробачення. Пінчук спонсор?

Понеділок, 28 березня 2005, 19:39
Безпекою на "Євробаченні" займатимуться Міністерство внутрішніх справ, Міністерство надзвичайних ситуацій, управління держохорони, СБУ.

Також об'явлено тендер на фірму, яка охоронятиме Палац спорту зсередини. Повідомляє прес-служба пісенного конкурсу "Євробачення-2005".

За вимогами Європейської мовної спілки, охорона всередині не повинна бути одягнена у військову чи схожу до неї форму. Стандарт форми зараз розробляється креативною дирекцією "Євробачення". Серед охоронців будуть жінки.

МВС патрулюватиме місце проведення конкурсу в цілому, а ДАІ куруватиме дорожній рух на прилеглій території навколо Палацу спорту і на під’їздах до нього та займатиметься супроводом груп гостей під час екскурсій.

До повноважень МНС належать контроль за використанням піротехніки та ілюмінацій, а також пожежна та медична безпека.

Управління державної охорони охоронятиме VIP-гостей – високопосадових осіб на "Євробаченні", а також перевірятиме всю техніку щодо її безпеки.

До повноважень СБУ належить запобігання можливим терористичним замахам, а також екстреним ситуаціям в галузі безпеки.

З міркувань безпеки під час концерту, швидше за все, буде перекрито вихід зі станції метро "Палац Спорту", щоб уникнути штовханини у великих масах людей та для можливості розміщення на прилеглій території допоміжних споруд.

Крім самого Палацу спорту, посилено охоронятимуть 13 готелів (у них проживатимуть учасники фестивалю і гості з інших країн) та "Євроклуб", де відпочиватимуть учасники "Євробачення" після виступів.

Для відвідувачів "Євробачення" встановлено вимоги, котрі будуть зазначені на зворотній стороні вхідних квитків. Так, зокрема, буде заборонено приносити з собою зброю, алкогольні напої, скляну, залізну, пластикову та іншу тару, ліхтарі, піротехніку, фото- та відеокамери, а також приводити домашніх тварин. На входах буде встановлено метало пошукові системи та сканери рентгенівського променю.

Міжнародними спонсорами пісенного конкурсу "Євробачення-2005" є компанії Nemiroff та "Київстар".

В той же час на бланку "Євробачення" можна побачити логотип "Інтерпайп", власником якої є зять екс-президента Кучми Віктор Пінчук.

Міністром внутрішніх справ є Юрій Луценко, міністром з надзвичайних ситуацій є Давид Жванія, головою СБУ є Олександр Турчинов.

"Українська правда"

Читайте також:

Квитки на "Євробачення" будуть в касах з 25 квітня?

Українське "Євробачення". Як придбати квитки, якщо їх немає

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування