25.06

Банківський форум

Народний рух хоче блокуватися з партією Ющенка і "не розуміє", чому втрачає членів

Середа, 9 березня 2005, 17:17
Народний рух України закликає всі патріотично-демократичні сили розпочати процес створення блоку на виборах 2006 року.

Про це йдеться у заяві НРУ з приводу створення партії "Народний союз "Наша Україна", підписаній головою НРУ, міністром закордонних справ Борисом Тарасюком.

Вітаючи створення НСНУ, лідер НРУ нагадує, що ухвалою з’їзду його партії "було прийнято рішення виступити з ініціативою створення виборчого блоку політичних партій, що підтримують президента України Віктора Ющенка, і стати співзасновником цього блоку разом з партіями - учасниками коаліції "Сила народу".

"Саме блок політичних партій, який об’єднав би різні за ідеологією політичні сили, але об’єднані єдиною метою – покращення рівня життя українського народу і демократизація суспільства, міг би виконати головне завдання – забезпечити остаточну перемогу сил, які доклали максимум зусиль для обрання Ющенка президентом України", - йдеться у заяві.

В документі висловлюється жаль, що "партнери негативно оцінили рішення Руху і допустили навіть його помилкове тлумачення".

"Разом з тим, для всіх рухівців є незрозумілим вступ до новоствореної партії окремих членів НРУ", - підкреслюється у заяві. При цьому зауважується, що на з'їзді Руху переважна більшість делегатів висловилися за збереження НРУ як окремої політичної партії, "в тому числі ті, хто сьогодні оголошує про вихід з Народного Руху".

"В той же час, Рух залишається повноцінною політичною силою і на виконання рішення з’їзду закликає всі патріотично-демократичні сили розпочати процес створення блоку на виборах 2006 року", - сказано у заяві.

"Ми повинні бути представниками всіх українських виборців, а не окремої їх частини", - додається в документі.

Як повідомлялося, на установчому з'їзді 5 березня було створено партію "Народний союз "Наша Україна", почесним головою якої став президент Віктор Ющенко.

У президію ради новоствореної партії увійшли, зокрема, міністр юстиції Роман Зварич та нардеп Юрій Ключковський, які були членами НРУ. Крім того, про вихід з НРУ заявили губернатори Львівщини і Тернопільщини Олійник і Стойко, депутати Качур і Лебедівський.

"Українська правда"

Читайте також:

ПартЮщенко

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування