Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Порошенко більше не секретар РНБО і загрожує нацбезпеці?

Понеділок, 8 серпня 2005, 14:27

Член СДПУ(о) депутат Нестор Шуфрич заявляє, що секретар Ради нацбезпеки й оборони Петро Порошенко сам становить загрозу нацбезпеці.

"У країні надзвичайна ситуація. Порошенко, починаючи з 00:00 5 серпня, нелегітимно займає свою посаду", - заявив Шуфрич на прес-конференції у понеділок.

Шуфрич пояснив це тим, що відповідно до закону про депутатів-сумісників втратив силу указ про призначення Порошенка секретарем РНБО.

Справа в тому, що відповідно до статті 7 закону, встановлюється, що акт про призначення особи, яка є депутатом України на посаду, несумісну з депутатським мандатом, втрачає свою дію через 5 календарних днів із дня вступу в силу цього закону, якщо повноваження депутата не зупинені.прикінцевих положень закону, указ про призначення депутата на державну посаду втрачає чинність, якщо протягом 20 днів той не складає свої депутатські повноваження.

На думку Шуфрича, таким чином, з 5 серпня Порошенко протизаконно обіймає посадку секретаря РНБОУ.

За словами Шуфрича, "фактично з п’ятниці скоюється злочин", оскільки Порошенку надається секретна інформація, до якої має доступ має лише секретар Ради нацбезпеки, яким Порошенко вже не є.

За словами депутата, злочин скоює не лише Порошенко, а й ті, хто надають йому інформацію.

"Порошенко обманув суспільство і країну, заявивши, що він склав повноваження", - стверджує Шуфрич."Невже такі безграмотні секретарі сьогодні потрібні Ющенку? Я хочу вірити, що владі необхідні професіонали і відповідальні люди", - додав він.

За словами депутата, свою заяву Порошенко направив до регламентного комітету. Натомість відповідно до статті Конституції таке звернення має подаватися до Верховної Ради. "Хочу відзначити, що ця подія є тестом для Ющенка і покаже, яким він є гарантом Конституції", - заявив Шуфрич.

Як відомо, на початку липня парламент достроково припинив повноваження одинадцяти депутатів-сумісників. Порошенка серед них не було.

За словами голови регламентного комітету Валентина Матвєєва, на ім'я голови комітету надійшла заява секретаря РНБО Петра Порошенка. Але, за правилами, вона має бути на адресу Верховної Ради, тому комітет чекає виправлену версію.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування