Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Ющенко знайшов Геращенко і Кириленку нову роботу

Субота, 5 листопада 2005, 19:07

Президент Віктор Ющенко створив оргкомітет для підготовки та проведення у листопаді перших президентських слухань.

Відповідне розпорядження опубліковане у суботу на сайті Ющенка.

Оргкомітет повинен розробити у триденний строк та затвердити план заходів з підготовки та проведення перших президентських слухань,

Йому доручено визначити членів оргкомітету, відповідальних за роботу з представниками громадськості, для підготовки доповідей з актуальних питань розвитку держави та представлення цих доповідей на слуханнях.

На оргкомітет також покладено визначення порядку організаційного, інформаційного та матеріального забезпечення підготовки та проведення слухань, розгляд концепції діяльності Стратегічної ради з розвитку державної політики та підготовку порядку проведення перших президентських слухань.

Співголовами оргкомітету призначені перший заступник глави секретаріату президента Іван Васюник, віце-премєр В’ячеслав Кириленко та директор Міжнародного центру перспективних досліджень Віра Нанівська.

До складу комітету увійшли прес-секретар президента Ірина Геращенко, радники президента Олександр Пасхавер та Микола Полудьоний, директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан, керівник Головної аналітичної служби Секретаріату президента Ростислав Павленко.

За згодою до комітету увійшли також режисер Василь Вовкун, радник президента і народний депутат Ксенія Ляпіна, директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, голова Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, директор Агенції соціального проектування Назар Магера та директор Інституту філософії ім. Сковороди Мирослав Попович.

Загалом до оргкомітету увійшли 33 особи.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування