25.06

Банківський форум

Омельченко думає, що керівники держави проспали через туман

Середа, 9 листопада 2005, 10:20

Засідання Кабінету міністрів у середу зранку змістили на дві години через погодні умови, які завадили губернаторам вчасно доїхати до Києва.

Як повідомив "Українській правді" керівник прес-служби уряду Валентин Мондрієвський, губернатори самі попросили президента перенести засідання з 10 на 12 годину, бо вони не встигали на попередньо узгоджений час.

Однак тих губернаторів, які прибули вчасно до Кабміну на 10 годину, забули попередити про перенесення засідання.

Там, під будинком уряду, зранку зібралися керівники Івано-Франківської, Миколаївської, Чернігівської, Волинської областей, які постояли-пожартували, а потім розійшлися у своїх справах.

Вчасно на засідання уряду на 10 годину прибув і мер Києва Омельченко, який обурився, що нікого не попередили про іншу годину засідання.

"Треба цінувати свій час і людей, з якими працюєш! Моя особиста думка – якщо людина не зібрана, не може виконати свій графік, такий керівник не може забезпечити колегіальну роботу будь-якого органу, великого чи маленького", - сказав Омельченко.

На питання, кого він має на увазі, мер сказав, що скасувати Кабмін може або прем’єр-міністр особисто, або на прохання президента чи голови Верховної Ради.

"Сьогодні зранку туман. Може, хтось подумав, що сонце ще не сходило...", - жартома припустив Омельченко, натякаючи, що хтось з керівників держави проспав.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування