Добрі люди розповіли Єханурову про хатинки

Субота, 4 лютого 2006, 20:19

Прем'єр-міністр Юрій Єхануров бачить виключно земельний аспект у ситуації навколо маяків у Криму.

"Немає проблеми маяків. Є проблема хатинок ... Я за цим побачив, що щось там не те. Тепер добрі люди в Криму, коли я сюди приїхав, мені надали ряд фотографій", - сказав прем'єр на прес-конференції в суботу в Сімферополі.

Єхануров порадив журналістам поцікавитися, "чиї "хатки" приліплені до маяків і хто особисто зацікавлений у тому, щоб це питання перевести в політичну площину, щоб вивести себе з-під удару питань: а за які кошти ти побудував цю "хатку"?, на яких правах ти там побудував?".

"Інших питань я поки не бачу. Я просив би не політизувати, ми спокійно розберемося", - підкреслив глава уряду.

НОВИНИ ТаблоID

Єхануров відзначив, що також не існує ніякої політики в питаннях оренди Чорноморським флотом Російської Федерації землі в Криму.

Він навів дані Держкомітету земельних ресурсів: по Криму не оформлені Чорноморським флотом 11,5 га землі, у Севастополі - 148 га.

"Позиція української сторони така: треба платити за те, за що ти не платиш. Якщо не хочеш платити, то звільняй. Я не хочу, щоб втрачав бюджет", - сказав прем'єр.

"Тому інвентаризація, що ведеться, ведеться тільки для того, щоб були відвертими відносини границь двома сторонами", - підкреслив Єхануров.

Він також повідомив, що Україна поки не збирається переглядати свої зобов'язання в рамках Співдружності Незалежних Держав.

"Це право кожної країни визначатися. Ми працюємо, і на чергове засідання в рамках СНД поїхав міністр економіки Арсеній Яценюк. Але він поїхав тому, що він планово поїхав", - підкреслив прем'єр.

За його словами, політика України полягає в тому, щоб прагматично працювати в різних об'єднаннях, брати участь в тому числі в СНД, "якщо це буде вигідно і цікаво".

"Поки що виглядає так, що механізм СНД, скажемо так, мало ефективно працює, але хотілося б, щоб він працював краще", - сказав Єхануров.

Як відомо, Україна не підписувала статутні документи СНД, а в Раді міністрів оборони Співдружності працює в статусі спостерігача.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua