Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Ющенко згадав про "заповідник жуликів" і "бандитські вилазки"

Понеділок, 6 березня 2006, 21:15

Президент Віктор Ющенко буде підтримувати прем’єра Юрія Єханурова як кандидата на цю посаду у майбутньому уряді.

"Я Юрія Івановича буду підтримувати, бо це компетентна людина, яка робить велику справу для України. Без галасу, без скандалів, без криз, без піарів", - сказав Ющенко в інтерв’ю Першому Національному телеканалу.

"Ми маємо раціонального прем’єра. Я не говорю про категорію вічну, але і він, і його уряд сьогодні заслуговують хорошої, позитивної оцінки", - додав він.

Говорячи про майбутні вибори, президент зазначив, що за їхніми результатами має бути сформована більшість, яка, у свою чергу, формуватиме дієздатний ефективний уряд.

"Переконаний, що це не є вибори прем’єра чи канцлера, це є вибори стабільного українського парламенту, щоб туди потрапили ті сили, які супроводжують українські інтереси, які зможуть сформувати стабільний уряд", - сказав Ющенко.

За його словами, ці вибори будуть набагато чесніші за президентські 2004 року.

"Подивіться на вулиці міст, і ви побачите різні плакати, при чому опозиційних більше, ніж провладних... Нема таких одіозних проявів, як я пригадую, коли 1,5 роки тому в деяких регіонах так влада зустрічала опозицію, щоб не проїхати і не пройти, бо там заповідник жуликів, бандитів і там іншого вибору не треба", - сказав Ющенко.

Водночас, за його словами, залишилися "питання, які стосуються проявів традиційної політики, як переслідування, перешкоджання роботі штабів, бандитські вилазки".

Ющенко зазначив, що дав доручення всім правоохоронним органам доповідати йому щодо таких випадків і "моментально реагувати".

Водночас Ющенко не виключив, що за результатами підготовки до виборів може бути змінене керівництво деяких областей.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування