Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Коаліція може з'явитись через 2 дні, але без прем’єра?

Понеділок, 5 червня 2006, 19:24

Підписання коаліції 7 червня "цілком можливе", вважає керівник юрдепартаменту "Нашої України" Роман Зварич.

Він відзначив, що формування коаліції можна розділити на два етапи.

"Коаліційна угода вже написана і на 95 відсотків погоджена сторонами, тому можна її парафувати й оголошувати про створення коаліції", – підкреслив Зварич.

"Натомість до другого етапу – розподілу сфер відповідальності, – можна приступати пізніше, після консультацій лідерів політичних сил. Адже, згідно з Конституцією, уряд може бути сформований через 30 днів після формування парламентської більшості", - зазначив він.

Також Зварич повідомив про ініціативу трьох політичних сил зустрітися з президентом і обговорити перебіг погодження коаліційної угоди, повідомляє прес-служба "Нашої України".

Натомість прес-служба СПУ видала список уточнених розходжень між нею та "Нашою Україною" щодо угоди про коаліцію.

СПУ виступає за поетапне повернення заощаджень громадян протягом 5 років, в той час як НСНУ не вказує конкретної дати повернення заощаджень.

СПУ виступає за продовження дії мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення на 5 років, в той час як НСНУ виступає проти цього.

НСНУ вважає неприйнятною пропозицію СПУ щодо того, що "Програма діяльності Уряду має затверджуватися Верховною Радою України".

Соціалісти проти пропозицій НСНУ про "виконання до кінця 2006 р. повного обсягу заходів співробітництва з організацією Північноатлантичного договору", а також "впровадження ринкового механізму впливу держави на внутрішній ринок нафти і нафтопродуктів шляхом створення вертикально-інтегрованої компанії на базі ВАТ "Укрнафта".

СПУ також пропонує вилучити з коаліційної угоди пункт про те, що "ухвалення нормативних актів і законів України, необхідних для приєднання України для Плану дій щодо набуття членства (ПДЧ) в НАТО, після відповідного запрошення Північноатлантичної Ради, та неухильного виконання цього плану; забезпечення виконання Цільового плану Україна-НАТО на 2006 р".

Натомість НСНУ пропонує вилучити з тексту угоди пропозицію СПУ щодо "запровадження мораторію на приватизацію державних монополій та стратегічних підприємств".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: