Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Янукович також вирішив домовиться про "Нашу Україну" з Ющенком

Четвер, 5 жовтня 2006, 12:20

Прем'єр Віктор Янукович вважає заяву "Нашої України" про перехід в опозицію "емоціями деяких політиків" і розраховує разом із президентом найближчим часом завершити процес формування коаліції за участю "Нашої України".

"Я вважаю, що в нас разом з президентом вистачить сил справитися з емоціями деяких політиків і найближчим часом закінчити процес і підписати процес про коаліцію з "Нашою Україною". Я вірю, що це питання буде вирішене найближчим часом", - сказав прем'єр в інтерв'ю журналістам у четвер на Ташликській ГЕС.

Він відзначив, що на сьогоднішній день жоден із членів Кабінету міністрів не подав у відставку. "Ми це питання не піднімали", - сказав Янукович.

Прем'єр підкреслив, що в даний час стоїть лише питання відставки голови МЗС Бориса Тарасюка, який заявив, що йде з посади і переходить разом з очолюваним ним Народним Рухом в опозицію.

Янукович висловив упевненість, що процес формування широкої коаліції не закінчено.

Він відзначив що лідером "Нашої України" є президент Віктор Ющенко, з яким існують домовленості про роботу запропонованих ним міністрів в уряді.

Він відзначив, що ця домовленість виконується де-факто, однак ще не закріплена де-юре.

Прем’єр висловив надію, що буде досягнуто "головної мети, яку вони ставлять разом із президентом" - політична й економічна стабілізація.

"Ця мета вище амбіцій деяких політиків", - сказав Янукович.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: