Третьяков знайшов спосіб, як "нашоукраїнцям" зберегти крісла

Понеділок, 9 жовтня 2006, 13:18

Міністри, призначені за квотою "Нашої України", можуть тимчасово призупинити членство в партії і залишитися на своїх посадах.

Такий варіант припустив член "Нашої України" Олександр Третьяков у зв’язку з переходом партії в опозицію.

На його думку, партія може з розумінням поставитися до “тимчасового призупинення нинішніми міністрами – представниками “Нашої України” - членства у партії”.

"Оскільки без професіоналів-міністрів країну може очікувати економічний та політичний колапс", - сказав Третьяков, повідомляє прес-служба "Нашої України".

Водночас він вважає, що рішення про присутність міністрів-"нашоукраїнців" в уряді Віктора Януковича повинен ухвалювати президент.

"Призначення на міністерські посади представників партії є результатом домовленостей між президентом та прем’єр-міністром, а не наслідком входження “Нашої України” до так званої “антикризової коаліції”, - сказав депутат.

“Вони (міністри) є креатурами президента, тому ці кадрові рішення знаходяться виключно у площині відношень голови держави і голови уряду. Тому можливе звільнення міністрів від “Нашої України” залежить лише від чітких позицій президента і прем’єра”, - додав він.

Третьяков також підтвердив намір партії “бути в опозиції до дій нинішнього уряду і Віктора Януковича зокрема”.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування