Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Журналіст програв священику суд про побиття

Середа, 1 листопада 2006, 14:53

Бахмацький райсуд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов священика УПЦ (МП) отця Володимира (Мисенка) проти журналіста "Високого Валу" в Коропському районі Олексія Дашевського.

Приводом для позову стала публікація сайту "У Чернігівській області побили священика: Зірвали рясу та хрест" про побиття в районі священика Київського патріархату.

Священик УПЦ (МП) звернувся до суду з позовом на кореспондента "ВВ" з вимогою спростування інформації оприлюдненої на "ВВ".

У своїй заяві позивач стверджує, що "7 серпня 2006 року був очевидцем події, яка сталася між в.о. Благочинного Коропського району УПЦ КП та прихожанами Свято-Вознесенської парафії смт. Короп".

При цьому: "не було скоєно напад на в.о. Благочинного"; "працівникам музею ніхто не погрожував"; "силоміць в.о. Благочинного на двір не виводили, не били, рясу та хрест з нього не зривали"; "окрім цього, я, як священик, разом з прихожанами належу до Української православної церкви і не належу до УПЦ Московського патріархату".

Газета розцінює постанову суду як безглуздя, а також, як спробу тиску на журналістів, адже священик МП, крім усього іншого, вимагав у журналіста спростувати його приналежність до УПЦ Московського патріархату, бо він, мовляв, належить до УПЦ.

Розглядаємо подібні дії не інакше як спробу тиску на ЗМІ та журналістів з метою недопущення розповсюдження об'єктивної неупередженої інформації про діяльність УПЦ (МП) в регіоні, повідомляє ІМІ.

Як відомо, влітку виник конфлікт між настоятелем Києво-Печерської Лаври та журналістами 5 каналу, які звинувачували священика у побитті та перешкоджанні журналістській діяльності. Справа до суду передана не була.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування