Табачник взяв Щербаня на поруки на прохання сина

Понеділок, 6 листопада 2006, 10:51

Депутат від Партії регіонів Ян Табачник заявляє, що взяв на поруки Володимира Щербаня, оскільки хоче встановити правду в кримінальній справі, порушеній проти екс-губернатора Сумщини.

"Беручи на поруки Щербаня, я дотримувався принципу: нехай звалиться земля, але восторжествує закон", - сказав Табачник в інтерв'ю "Українській правді".

"Будь-яка людина має право на захист, довести, що вона має рацію, або ні. І навіть Хусейн мав право на захист. А звинувачувати без суду і слідства – це не демократія", - сказав Табачник.

Депутат повідомив, що Щербань пообіцяв бути в прокуратурі за викликом слідчого. "Щербань сказав: "Я ніколи не підведу поручителів", - відзначив Табачник.

За словами депутата, раніше він знав Щербаня на рівні "здраствуйте-здраствуйте і не більше того".

"Його син – мій однопартієць, підійшов до мене зі словами: "Ви – відома людина, підпишіть доручення за мого батька". Так я б за кожного підписав і за людей з іншого політичного табору теж підписав би! Якби будь-яка людина до мене прийшла і сказала: "Я хочу домогтися правди – дайте доручення" – я б дав", - сказав Табачник.

На питання, чи не остерігається він, що поручительство за Щербаня вдарить по репутації Партії регіонів, Табачник відповів: "Ми усі є "одіозними особистостями". Я сам знаю, що це таке необґрунтовані обвинувачення. За останній рік, кого в чому не обвинувачували, нічого не підтвердилося".

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування