Поплавський запросив Луценка в "Третю силу"

3 перегляди
П'ятниця, 1 грудня 2006, 18:18

Екс-міністр Юрій Луценко заявляє, що в нього поки немає ні прем'єрських, ні президентських амбіцій.

"Поки ні", - сказав Луценко в інтерв'ю "Комерсантові", відповідаючи на питання про те, чи буде він у майбутньому претендувати на відповідні посади.

Водночас на питання, чи можуть прем'єрські або президентські амбіції з'явиться в нього у майбутньому, екс-міністр відповів:

"У нас тут, у міністерстві, у коридорі висять портрети, так один з міністрів внутрішніх справ був соціаліст Винниченко, потім він став першим прем'єр-міністром України... Так що все можливо".

На питання, чи пропонували йому якісь посади у владі, Луценко зазначив, що він
ніколи не готує "запасних парашутів перед стрибком".

"От одна людина вже запропонувала – Михайло Поплавський. Я вітав його у день народження, він запропонував спільно очолити партію "Третя сила". Він там голова, пропонував мені бути або заступником, або навіть співголовою", - додав Луценко.

Говорячи про свою останню зустріч зі спікером і колишнім соратником Олександром Морозом, Луценко розповів, що востаннє бачився з ним на прийомі з нагоди Дня свободи в Маріїнському палаці.

"Я був із дружиною, він добре знає мене і мою дружину. Ми спілкувалися на неполітичні теми, згадали кращі роки наших взаємин, згадав спільні походи на концерти, наприклад "Піккардійської терції" – Мороз аматор хорового співу, згадали акцію "Україна без Кучми", - сказав він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua