Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Янукович "сапатиме" зло, на кого б не показували пальцем

Четвер, 1 березня 2007, 10:40

Прем'єр-міністр Віктор Янукович заявив, що уряд наведе порядок у ситуації з необґрунтованим підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги місцевою владою у всіх регіонах.

Про це він сказав на засіданні уряду в четвер.

"Хто б не показував, як кажуть, пальцем, на наших попередників чи на місцеву владу, яка встановлює згідно з законом тарифи, відповідальність з нас ніхто не знімає", - зазначив Янукович.

"І нам треба наводити в цих питаннях порядок. Тому необґрунтоване підвищення тарифів – це зло, яке ми повинні викорінити", - додав він.

Прем'єр "категорично заявив стосовно тарифного протистояння між людьми та місцевою владою, що однозначно уряд буде на стороні людей, і у сфері компетенції уряду формувати ціни на тарифи на місцях".

Також Янукович додав, що обов'язок уряду – контролювати тарифоутворення на місцях. "Хто занадто політизує це питання, ми повинні давати відповідь завжди", - зазначив він.

У той же час прем'єр висловив вдячність Генпрокуратурі за проведені перевірки щодо встановлення нових тарифів на житлово-комунальні послуги і просив їх продовжити.

За його словами, в результаті таких заходів було виявлено, що практично в кожному регіоні тарифи необґрунтовано завищені приблизно на 80%.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: