Литвин хоче, щоб Конституцію писав народ

Середа, 7 березня 2007, 16:11

Лідер Народної партії, голова Верховної Ради минулого скликання Володимир Литвин вважає, що зміни до Конституції повинні стати предметом суспільного обговорення, а не предметом розробки комісії, створеної Верховною Радою.

Про це Литвин сказав у середу в ході "круглого столу" "Конституційний процес в Україні: діалог влади і суспільства".

"Цілком очевидно, яким буде рішення тимчасової спеціальної комісії, оскільки там є перевага відповідної політичної сили", - сказав Литвин.

"Я думаю, якщо ми говоримо про серйозне вдосконалення Конституції, то її не повинна писати спеціально створена комісія Верховної Ради України", - підкреслив лідер Народної партії.

За словами Литвина, комісія парламенту може розглянути вже результати такої роботи і дати свій висновок, запропонувавши Верховній Раді розглянути відповідний документ. "Але це повинно бути, якщо хочете, справою всього суспільства, це повинно бути справою суспільного діалогу", - сказав він.

Литвин підкреслив, що в дискусії, що стосується конституційного процесу, необхідно запропонувати спочатку дискусію про концепції розвитку країни. Він висловив надію на те, що відповіді на ці питання дасть щорічне послання президента, а також програма діяльності Кабінету міністрів.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування