Ющенко здійснив європейський прорив

Четвер, 8 березня 2007, 16:37

Заступник глави Секретаріату президента Олександр Чалий називає "новим європейським проривом" візит президента Віктора Ющенка до Брюсселя.

"Сьогодні ми є свідками започаткування нового європейського прориву Віктора Ющенка", - сказав Чалий у четвер у Брюсселі.

Він зазначив, що, по-перше, протягом одного дня президент провів зустрічі з усіма лідерами Євросоюзу.

По-друге, за словами заступника глави Секретаріату, після зустрічі з Ющенком комісар ЄС з питань зовнішніх відносин та європейської політики сусідства Беніта Ферраро-Вальднер дещо пом’якшила тональність своїх заяв.

За словами Чалого, Єврокомісар говорила про те, що назва нової угоди між Україною та ЄС затверджуватиметься вже після того як буде визначено її зміст, а також про те, що європейська політика сусідства не визначає формат майбутніх відносин. На думку Чалого, все це означає, що "двері ЄС не зачинені для України".

Чалий зауважив, що переговори з ЄС про нову угоду триватимуть орієнтовно рік-півтора, оскільки ключовим моментом цього документу має стати створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, що неможливо без формального вступу нашої держави до Світової організації торгівлі.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування