Янукович пообіцяв Європі не застосовувати силу

Четвер, 5 квітня 2007, 11:33

Прем’єр-міністр Віктор Янукович повністю виключає можливість силового розв’язання політичної кризи, яка склалась в Україні.

Про це він заявив під час телефонної розмови з Верховним представником Європейського Союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Хав’єром Соланою у середу, повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем’єр також підтвердив "чітку і принципову позицію уряду на неухильне дотримання Конституції і законів України, а також недопущення ескалації конфлікту".

У свою чергу, Солана закликав усі сторони конфлікту до мирного вирішення ситуації і підтвердив позицію Євросоюзу про необхідність повернення до діалогу і опрацювання політичного рішення, що поважає права народу.

Співрозмовники також зійшлися у думці, що "немає іншої альтернативи для розв’язання нинішньої кризи ніж пошук компромісу, який би задовольняв усі сторони", сказано у повідомленні.

За словами Солани, він також виклав позицію ЄС у ході розмови з президентом Віктором Ющенком і планував переговорити з лідером БЮТ Юлією Тимошенко.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування