Азаров викрив, що Ющенко хоче підірвати економіку

Понеділок, 9 квітня 2007, 13:52

Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров заявляє, що продовження політичної кризи може призвести до негативних економічних наслідків.

"Якщо протягом двох тижнів політична ситуація не нормалізується, це може призвести до негативних економічних наслідків", - зазначив Азаров на брифінгу в понеділок.

За його словами, сьогодні є всі передумови для досягнення компромісу між гілками влади: вимоги, які поставив президент перед Верховною Радою або вже реалізовані, або на етапі вирішення. Таким чином, у президента є всі передумови для відміни або призупинення свого указу про розпуск Верховної Ради.

"Що стало для президента причиною для розпуску Верховної Ради? Я шукав відповідь, але так і не знайшов її", - сказав міністр.

"Не можу відкинути думку, що сили, які стоять за президентом, роблять спробу відсторонити від влади успішний уряд", - цитує Азарова прес-служба міністерства.

"Ми планували вкласти в економіку біля 150 мільярдів гривень коштів бюджету, внутрішніх та зовнішніх інвесторів і докорінно змінити на більш сучасну економіку держави. Сьогодні конфлікт спрямований проти реалізації таких планів", - заявив Азаров.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування