Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Чорновіл вирішив, що коаліція себе скомпрометувала

Вівторок, 1 травня 2007, 12:09

Народний депутат від Партії регіонів Тарас Чорновіл вважає постанову парламенту щодо одночасного проведення виборів президента і парламенту зайвою і компрометуючою дії коаліції.

Про це він заявив в інтерв’ю "Німецькій хвилі", опублікованому в вівторок.

На думку Чорновола, одночасно провести в Україні парламентські та президентські вибори юридично неможливо. Тому в понеділок він не голосував за відповідну постанову парламенту.

За словами депутата, постанова законодавчо не врегульована, оскільки Конституцією не передбачене проведення парламентських та президентських виборів в один термін.

На його думку, документ містив ще й потенційну загрозу коаліції, оскільки депутати доручали Кабміну профінансувати, а ЦВК забезпечити такі вибори, що суперечить логіці попередніх парламентських постанов щодо заборони таких дій. Але такі пункти вчасно виключили.

"Це було абсолютно зайве і недоречно проводити голосування за цією постановою. Але перемогла позиція, що це не зашкодить. Хоча, я думаю, це піддасть нам певної критики, тому що ми тут влізли в певний правовий популізм", - впевнений Чорновіл.

На його переконання, обидві сторони протистояння надто заплуталися в юридичних тенетах, тому крапку в цьому має поставити Конституційний Суд. І лише після його рішення, зауважив Чорновіл, президенту та коаліції слід сідати за стіл переговорів та домовлятися про доречність проведення виборів.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування