Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Соціалісти вирішили зрадіти переговорам

Субота, 5 травня 2007, 11:32

СПУ вітає переговори щодо організації дострокових виборів, що почалися після домовленостей президента і прем’єр-міністра.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Росія" член політради Соцпартії Ярослав Мендусь, повідомляє прес-служба СПУ.

За його словами, соціалісти завжди виступали за пошук компромісу, за проведення круглих столів, громадську й політичну дискусію. Тому СПУ вітає переговори, що почалися, які прийшли на зміну політичним ультиматумам.

Прес-служба повідомляє, що представники фракції соціалістів будуть брати участь у діяльності робочої групи, що складається з представників усіх політичних сил ВР і представників Секретаріату президента.

Мендусь також підкреслив, що СПУ продовжує відстоювати ідею одночасних виборів президента й парламенту.

"Ми не проти дострокових виборів, але - тільки після внесення відповідних змін до електорального законодавства й Конституції, щоб легітимувати процедуру дострокових виборів" - сказав депутат.

Секретар комітету ВР із питань правосуддя особливо підкреслив, що ніякі компроміси неможливі у випадку продовження політики тиску на Конституційний Суд і блокування прийняття ним правосудних рішень.

Мендусь також вважає, що немає підстав трактувати заяву прем'єра Віктора Януковича, як капітуляцію.

"Я не почув цього в його словах, зате почув об'єктивні оцінки "любих друзів", прихильників реприватизації, безвідповідальних опозиційних політиків, що поставили Україну на грань цивільного протистояння", - відзначив Мендусь.

За його словами, зараз будуть задіяні всі інструменти для вироблення погодженої позиції парламентської коаліції.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: