Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Тимошенко натякає Морозу на шлях з крісла спікера на тюремну лаву

Понеділок, 1 жовтня 2007, 19:29

БЮТ звертається до ЦВК та правоохоронних органів з вимогою негайно встановити контроль за підрахунком голосів і захистити народний вибір.

Про це йдеться у заяві БЮТ, поширеній в понеділок ввечері прес-службою блоку.

"БЮТ звертається до Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів з вимогою негайно встановити контроль за підрахунком голосів і захистити народний вибір", - йдеться в заяві.

Також БЮТ попереджає всіх потенційних фальсифікаторів про неминучу кримінальну відповідальність за злочин.

Блок зауважує, що за оперативними звітами місцевих організацій та спостерігачів на виборах, у Донецькій, Луганській, Одеській областях та в Криму відбувається спроба фальсифікацій результатів голосування 30 вересня 2007 року і ревізії народного волевиявлення на окремих дільницях.

"Представники Партії регіонів в дільничних та окружних комісіях заважають встановленню об’єктивних результатів виборів, переписують протоколи голосування, відверто фальсифікують підрахунок голосів", - наголошується в заяві.

"Мета подібних маніпуляцій очевидна: збільшити власні результати на виборах та провести до парламенту політичного васала – СПУ Мороза", - додається в заяві.

БЮТ застерігає ті політичні сили, що хочуть шляхом обману людей та фальсифікації пролізти до Верховної Ради.

"30 вересня народ України проголосив свій присуд: зрадникам в українському парламенті не місце", - наголошує блок.

"А тому будь-які спроби спотворити народне волевиявлення будуть оцінені відповідно до норм Кримінального кодексу. З крісла спікера на тюремну лаву – це цілком реальний шлях для деяких збанкрутілих політиків", - наголошує БЮТ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування