Черновецький ледь не вмер на посаді через киян?

Четвер, 3 квітня 2008, 13:29

Секретар Київради Олесь Довгий заявляє, що за останні два роки міський голова та члени Блоку Леоніда Черновецького були змушені відстоювати важливі для киян рішення ледь не ціною життя.

"Ризикуючи своїм здоров’ям, не дивлячись на погрози, ідучи в конфронтацію з усім політикумом, міський голова та його команда боролися за збільшення бюджету міста Києва та добробут киян", - підкреслив він, повідомляє прес-служба Київради.

Довгий висловив обурення призупинення Держказначейством виплат муніципальних надбавок в столиці.

"Складається враження, що урядовці намагаються вислужитися перед прем’єр-міністром, шкодячи київському міському голові та його команді", - заявив він.

"На жаль, в Кабміні не можуть збагнути, що шкодять не міському голові, не його команді, а конкретному киянину. Але, переконаний, що мешканці столиці на виборах дадуть належну оцінку таким діям. Це - дикі нецивілізовані прийоми наших опонентів", - наголосив Довгий.

Секретар Київради зауважив, що подібна ситуація стосується не лише Держказначейства, а й всієї вертикалі виконавчої влади – всі міністерства та відомства отримали вказівку "вставляти палки в колеса" меру і його команді.

Він закликав чиновників негайно поновити виплати і запевнив киян, що команда мера Черновецького не зупиниться ні перед чим, щоб відновити справедливість.powered by lun.ua