Опозиція випробує Тимошенко на "вірність Путіну"?

Вівторок, 1 липня 2008, 15:44

Голосування за новим проектом Конституції від Партії регіонів стане іспитом для прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо виконання зобов`язань перед прем’єром Росії Володимиром Путіним.

Про це заявив народний депутат України від Партії регіонів Юрій Бойко, повідомляє УНІАН.

"Враховуючи багатовекторність нашого прем`єр-міністра і той чинник, що вона говорить те, що від неї хочуть почути, можна припустити, що і в ході зустрічі з прем`єр-міністром Російської Федерації Володимиром Путіним були зроблені якісь обіцянки й узяті зобов`язання", - сказав Бойко.

"Але, як ми бачимо, у нашого прем`єра проблеми з виконанням зобов`язань, тому ми (опозиція) найближчим часом перевіримо її відповідальність в частині узятих зобов`язань перед РФ", - продовжив він.

Коментуючи підсумки переговорів прем`єр-міністрів України і Росії, депутат-"регіонал" повідомив:

"На цьому тижні Партія регіонів внесе до Верховної Ради новою проект змін до Конституції, в якому передбачається закріплення за російською мовою статусу другої державної і визначення України як позаблокової держави, ось ми і перевіримо, як голосуватиме фракція БЮТ, як будуть виконані зобов`язання Тимошенко перед Російською Федерацією".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: