Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

"Зрадник" із БЮТ обізвав екс-побратимів "проходимцами"

Вівторок, 1 липня 2008, 15:51

Член фракції БЮТ Ігор Рибаков, що вийшов із коаліції, заявляє про те, що продовжує виконувати повноваження народного депутата.

Так депутат прокоментував інформацію про рішення міжпартійного з'їзду БЮТ щодо дострокового позбавлення Рибакова повноважень депутата.

Звертаючи увагу на відсутність офіційної інформації щодо рішення з'їзду, Рибаков зазначив, що "вже ця обставина наводить на думку, що рішення з'їзду (якщо таке і було) вразливе з усіх точок зору".

"Очевидно, це добре розуміють і ті "проходимцы", які розробляли авантюру з позбавлення мене депутатських повноважень", - додав депутат.

Рибаков заявляє, що не був запрошений на зібрання БЮТ у понеділок: "Я ні усно, ні письмово не поінформований уповноваженими на те особами про рішення з'їзду, які могли стосуватися мене особисто".

"Таким чином, немає офіційного підтвердження того, що коли-небудь і ким-небудь приймалося рішення про припинення моїх депутатських повноважень", - наполягає депутат.

Рибаков заявляє, що на сьогодні він "повною мірою" виконує свої обов'язки народного депутата.

Депутат вчергове висловлює переконання у правильності свого виходу з коаліції і заявляє, що не збирається виходити із фракції БЮТ.

Рибаков наголошує, що "жоден з'їзд, навіть політичної сили під орудою прем'єр-міністра, не може припинити повноваження народного депутата".

"Це прямо суперечить Конституції і чинному законодавству. Лише Центральна виборча комісія може визнавати набуття депутатських повноважень і припинення їх", - зауважив депутат.

Як відомо, голова Верховної Ради Арсеній Яценюк під час оголошення заяв двох депутатів про вихід із коаліції, сказав, що "в коаліції відбулася певна зрада".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування