Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Ющенка не виключають, що конституційну реформу можуть оскаржити

Вівторок, 1 липня 2008, 15:55

Заступник глави секретаріату президента Марина Ставнійчук допускає оскарження депутатами Верховної Ради в Конституційному Суді змін до Конституції, внесених парламентом 8 грудня 2004 року.

Про це вона заявила на брифінгу, повідомляють Українські новини.

"Не можу виключити ситуацію, що народні депутати не звернуться в Конституційний Суд із приводу внесених змін до Конституції", - сказала Ставнійчук.

Разом з тим, вона повідомила, що в Секретаріаті поки не розглядається питання про оскарження в КС реформування Конституції.

"У секретаріаті президента поки ще питання оскарження закону №2222 щодо змін до Конституції України не обговорюється", - зазначила вона.

Вона вважає абсолютно конституційним рішення КС про визнання неконституційним заборони КС перевіряти конституційність законів, що вступили в силу, про внесення змін до Конституції.

Як відомо, наприкінці червня Конституційний Суд визнав неконституційним заборону Конституційному Суду перевіряти конституційність законів, що вступили в силу, про внесення змін до Конституції.

У серпні 2006 року Рада заборонила КС переглядати зміни до Конституції, внесені парламентом 8 грудня 2004 року, згідно з якими Україна перейшла на парламентсько-президентську форму правління.

Чинну Конституцію було прийнято 28 червня 1996 року.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування