Вінський та японці прокладуть до "Борисполя" колії

Четвер, 3 липня 2008, 15:34

Міністерство транспорту і зв'язку веде переговори з японською компанією "Itochu Corporation" про запуск пасажирського потяга сполученням Київ – аеропорт "Бориспіль".

Зустріч міністра транспорту Йосипа Вінського та представників компанії на чолі з її гендиректором Мотоока Такудзі пройшла у приміщенні Мінтрансу, повідомляє прес-служба відомства.

Вінський і Такудзі обговорили питання проектування, будівництва та фінансування швидкісного пасажирського залізничного сполучення між аеропортом "Бориспіль" та Києвом.

Під час зустрічі японська сторона зробила презентацію попередніх розрахунків будівництва усіх інфраструктурних елементів майбутнього проекту, яка складає орієнтовно 290 млн. доларів.

"Я радий, що ми вже маємо всю технічну документацію – це дає нам змогу впевнено рухатися далі", - сказав Вінський.

"Ми повинні розробити такі умови, щоб поїзд за маршрутом Бориспіль-Київ почав обслуговувати пасажирів вже під час першого футбольного матчу Європейського чемпіонату в 2012 році", - додав міністр.

Вінський також наголосив, що потрібно поєднати аеропорт "Бориспіль" не лише з залізничним вокзалом, а й зі станціями метро, "щоб людей не возити через усе місто".

До кінця липня експертами "Укрзалізниці", Державіаадміністрації та аеропорту "Бориспіль" з залученням компанії "Itochu Corporation" буде узгоджено основні технічні умови проекту та розпочато реалізацію досягнутих під час зустрічі домовленостей.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування