Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Януковича готові на все, щоб побачити, що в коаліції не вистачає голосів

Середа, 9 липня 2008, 11:56

Партія регіонів наполягає на першочерговому розгляді звіту уряду, а потім уже на голосуванні змін до бюджету, у противному випадку фракція готова дати можливість коаліції самим голосувати зміни в бюджет.

Про це заявив представник Партії регіонів Олександр Єфремов з трибуни парламенту після консультацій у спікера парламенту.

"Коаліція залишається на своїй точці зору, що вона наполягає в першочерговому порядку розглянути держбюджет. Ми пропонували розглянути звіт уряду, визначитися по тим проблемам, що є в державі, і на підставі звіту вже розглядати бюджет, внісши відповідні зміни і доповнення", - сказав він.

Він підкреслив, що Партія регіонів залишається на своїй позиції, "що парламент має працювати" і є пакет законопроектів, які повинні бути розглянуті.

"Якщо наша позиція заважає коаліції прийняти відповідне рішення по бюджету, то ми не виключаємо, що можемо таке право надати", - сказав він.

"Якщо наша присутність заважає в якомусь ступені, щоб прийняти держбюджет, ми готові навіть залишити зал і надати право коаліції проголосувати за ті законопроекти, за які ви вважаєте треба проголосувати", - заявив Єфремов.

"Якщо ви вважаєте, що ми повинні взяти участь у голосуванні, то ми тоді просимо порушити питання звіту уряду і, виходячи з рішення по звіті уряду, ми готові далі брати участь у питаннях у тому числі і бюджету", - додав він.

Він також відзначив, що Партія регіонів не бачить підстав для блокування трибуни.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування