Міністри від НУ-НС повернуться до Тимошенко

Субота, 6 вересня 2008, 14:09

Міністри коаліційного уряду від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" будуть брати участь у засіданнях Кабінету міністрів, заявив лідер фракції НУ-НС В'ячеслав Кириленко.

Відповідаючи на запитання, чи будуть міністри від фракції брати участь у засіданнях Кабміну, Кириленко сказав: "Звичайно, будуть", передає "Інтерфакс-Україна".

"Наші міністри продемонстрували свою політичну позицію, що стосувалася саме того засідання, оскільки вони виконували рішення фракції НУ-НС. Надалі наші міністри будуть виконувати свої державні обов'язки в штатному режимі, тому що вони відповідальні люди", - підкреслив він на брифінгу в суботу.

"А цей уряд буде існувати доти, поки не буде створена нова коаліція БЮТ і Партії регіонів, або доти, поки не будуть завершені позачергові парламентські вибори. До цього моменту все будуть працювати в уряді", - відзначив Кириленко.

При цьому лідер фракції додав, що для НУ-НС не новина бажання БЮТ відправити міністрів-нашоукраїнців у відставку.

"Ми до цього готові", - запевнив політик, додавши, що рішення БЮТ і Партії регіонів заслухати звіт міністрів закордонних справ й оборони було прийнято з надуманих причин.

"Я думаю, що бютівці перед відставкою наших міністрів не зупиняться", - припустив Кириленко. За його словами, "це буде свідомий політичний вибір" БЮТ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування