Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Ющенко поїде на свято до Польщі. І не лише

Понеділок, 3 листопада 2008, 12:28

Президент Віктор Ющенко 11 листопада здійснить візит до Польщі у рамках святкування 19-ї річниці відновлення незалежності Польщі.

Про це повідомив заступник глави секретаріату президента Андрій Гончарук на прес-конференції в понеділок, інформує Ліга.net.

Гончарук уточнив, що формат візиту українського президента в Республіку Польща матиме святковий характер.

Однак, зважаючи на те, що на цьому святкуванні будуть присутні близько 25 лідерів країн, для глави української держави зараз проробляється певна програма проведення двосторонніх зустрічей із деякими з них.

Як відомо, минулого тижня Україну відвідав із робочим візитом президент Польщі Лех Качиньський. Разом із Ющенком він брав участь у щорічному Міжнародному інвестиційному саміті Донецької області.

Крім того, 14 листопада Ющенко візьме участь у роботі IV Саміту з питань енергетичної безпеки, що відбудеться в Баку.

Гончарук зазначив, що саміт за своїм масштабом і за присутністю глав держав і керівників урядів не поступиться київському.

У ході заходу будуть напрацьовані і затверджені документи, пов'язані з подальшим розвитком співпраці в галузі енергетичної безпеки, розвитком євроазійського нафтотранспортного коридору і з розробкою підходів до створення пан-транзитного простору у цьому регіоні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування