Ющенко проявив "вуличну" скромність, бо Тимошенко погано працювала

Вівторок, 4 листопада 2008, 14:12

Президент Віктор Ющенко вважає, що практика давати вулицям імена діючих посадовців і політиків походить з тоталітарних часів і сьогодні є неприйнятною.

Про це йдеться в листі президента мешканцям села Петрилів Тлумацького району Івано-Франківської області, мешканці якого вирішили назвати одну з вулиць відбудованого села на честь президента.

Ющенко підкреслив, що сьогодні під його особистим контролем перебувають дії влади усіх рівнів щодо подолання наслідків повені. "Можу Вам сказати, що влада зробила наразі недостатньо для того, щоб рапортувати про успіхи", – підкреслив президент.

Попри це, Ющенко зазначив, що як президент України гарантує, що кожна постраждала родина отримає належну компенсацію та комфортне житло. "Я змушу владу працювати: по-перше, для того, щоб подбати про кожного постраждалого, і по-друге, щоб не допустити подібних наслідків стихії у майбутньому", – йдеться у листі.

"Враховуючи, що на клич допомоги постраждалим від стихії об'єднались жителі всієї країни, а також те, що нещодавно Україна відзначила 90 років заснування Західно-Української Народної Республіки, а в січні наступного року святкуватиме 90-ту річницю проголошення Акта Злуки, виношу на Ваше обговорення пропозицію назвати цю вулицю на честь ідеї української єдності - вулиця Злуки", – запропонував у листі до громади президент.

Як відомо, в Петриліві вулиці були названі на честь Ющенка і Тимошенко. У свою чергу у понеділок президент висловив невдоволення діями уряду щодо фінансування заходів подолання наслідків повені.powered by lun.ua