Українському послу сподобалася команда Обами

Субота, 8 листопада 2008, 09:13

Зовнішньополітична команда новообраного президента США Барака Обами буде добре обізнана з українськими реаліями і налаштована на результативну співпрацю.

Про це заявив посол України у США Олег Шамшур у статті для "Дзеркала тижня".

"Український підрозділ" зовнішньополітичної команди Барака Обами, очевидно, складатиметься з фахівців, добре обізнаних із українськими та регіональними реаліями й налаштованих на результативну працю", — зазначив посол, додавши, що "принаймні такий висновок дозволяють зробити наші контакти під час виборчої кампанії".

"Необхідно зберегти й посилити позитивну динаміку імплементації низки взаємовигідних домовленостей та проектів, встановити надійні "лінії комунікації" між керівництвом наших країн, урядовими агенціями, відповідальними за конкретні ділянки двосторонніх відносин", — сказав посол.

На думку Шамшура, ефективність українсько-американської співпраці може вчинити значний вплив на загальний рівень регіональної та європейської безпеки.

"Значення україно-американського стратегічного партнерства виходить за рамки суто двосторонніх відносин — його подальше зміцнення позитивно впливатиме на подолання викликів регіональній та європейській безпеці", — наголосив посол.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: