Росія полюбить Україну після президентських виборів?

Вівторок, 7 квітня 2009, 17:20

У Держдумі РФ сподіваються на поліпшення україно-російських відносин після президентських виборів в Україні.

"Я вважаю, що цей рік буде сприятливим для розвитку україно-російських відносин", - заявив перший заступник голови комітету Держдуми РФ по справам СНД Костянтин Затулін, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він додав, що україно-російські відносини досягли "глибини падіння" до кінця терміну повноважень українського президента Віктора Ющенка.

"І мій оптимізм пов'язаний не з тим, що Віктор Андрійович або припустимо Юлія Володимирівна (прем'єр-міністр Тимошенко) раптом запропонують який-небудь курс, що буде кардинальним чином відрізнятися від того, по якому Україна йде з 2005 року", - додав депутат Держдуми РФ.

Затулін пояснив, що мова йде про наближення президентських виборів.

"Я при цьому розумію, що оптимізм може виявитися марним, якщо дійсно ці вибори, коли б вони не відбулися, не приведуть до очищення від застарілих поглядів і ідей, просування в політичному класі нових лідерів, свіжих політичних сил, відновлення існуючих, активізації громадян України", - додав він.

"От якщо це відбудеться, то можна до певної міри сподіватися на поліпшення російсько-українських відносин", - зазначив російський депутат.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!