25.06

Банківський форум

Примара комунізму крокує Хрещатиком

П'ятниця, 1 травня 2009, 11:34

Близько 4 тисяч осіб зібралися на першотравневі акції в центрі Києва.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", близько 1 тисячі осіб, прихильники і представники Федерації профспілок України і Комуністичної партії України, зібралися на Майдані Незалежності на першотравневу демонстрацію в п'ятницю в Києві.

Учасники акцій тримають символіку Компартії, на грудях людей червоні стрічечки із символікою Компартії, у декого в руках червоні тюльпани, а також прапори ФПУ.

Акція ФПУ проходить під гаслами: "Солідарність і єдність - шлях до подолання кризи", "Роботу, зарплату, гідне життя", "Профспілки за гідну працю і стабільність у суспільстві".

Комуністи виступають з гаслами: "Заводи - робітником, землю - селянам", "Зупинимо помаранчевий геноцид", "Компартія з народом", "Слава праці", "З людьми і для людей", "Геть Ющенка й олігархів", "Трудящим - гідне життя".

На Майдані один навпроти іншого встановлені сцени комуністів і профспілок з яких звучать хіти часів Радянського Союзу.

Крім того, уздовж Хрещатика убік Майдану Незалежності рухається колона близько 1 тисяч представників ФПУ. На чолі колони святковий оркестр.

Колонна йде з гаслом "Федерація профспілок - об'єднуюча сила", а також "Видайте наші зарплати", "Мінімальну заробітну плату - на рівень прожиткового мінімуму". Люди тримають у руках квіти і прапори ФПУ, а також повітряні кульки.

Уздовж Хрещатика також розташовані червоні намети КПУ.

У той же час біля метро "Арсенальна" збираються прихильники ПСПУ, партії "Справедливість", партії "Київська Русь", об'єднання "Наша сила в єдності", Усеукраїнської громадсько жіночої організації "Дар життя" і інших лівих сил. Акція проходить під керівництвом ПСПУ, партій "Справедливість" і "Селян".

За словами лідера ПСПУ Наталії Вітренко, учасники акції мають намір пройти до Верховної Ради, Кабінетові міністрів Нацбанку і секретаріату президента.

Зокрема Вітренко уточнила, що лідери партій-учасників акцій будуть очолювати колону й основне гасло ходу - "Геть капіталістичне рабство - даєш соціалізм"

На 10 годину зібралося близько 2 тис. і учасники продовжують збиратися. В основному люди похилого віку і молоді.

Як розповів лідер партії "Справедливість" Станіслав Ніколаєнко, представники лівих партій домовилися про те, що пройдуть демонстрацією до Майдану Незалежності і приблизно об 11.30 планують зустрітися на центральній площі.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: