25.06

Банківський форум

Анархісти закидали соціалістів і комуністів димовими шашками

П'ятниця, 1 травня 2009, 13:41

Учасники акції ультралівих організацій антифашистів і анархістів, що проходять в центрі Києва, запалюють фаєри, кидаючи їх на дорогу, а також запалюють димові шашки, при цьому самі ж їх гасячи.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", якихось інцидентів у даний момент не відбувається, учасники акції молоді люди поводяться досить різко, але не агресивно, вони продовжують скандувати антифашистські гасла.

Від Арсенальної площі вони пройшли по вулиці Грушевського, провели 15-хвилинну акцію біля Кабінету міністрів і по вулиці Городецького вони прямують убік Майдану Незалежності.

Їх супроводжує велика кількість міліціонерів по обидва боки колони, а також автобус Державної служби охорони МВС України, що рухається перед колоною.

Станом на 12 годину на київському Майдані проходила акція Федерації профспілок України.

Перед цим завершився мітинг комуністів, до яких приєдналися прихильники Прогресивно-соціалістичної партії України, партії "Справедливість" та інших лівих сил.

Зокрема у мітингу Комуністичної партії України взяв участь лідер партії "Справедливість" Станіслав Ніколаєнко.

На трибуну також вийшла лідер Прогресивно-соціалістичної партії України Наталія Вітренко. Разом з тим вона відмовилася виступати перед мітингувальниками.

Під час ходу колони лівих сил виник невеликий інцидент: невідомі спробували кинути в колону дві димові шашки, що були погашені учасниками акції. Ніхто не постраждав.

За даними міліції, в іншому акції проходили спокійно.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування