25.06

Банківський форум

Обама влітку поїде до Москви натискати кнопки "перезавантаження"

П'ятниця, 8 травня 2009, 10:40

Президент США Барак Обама переконаний у можливості "перезавантаження відносин між Сполученими Штатами та Росією з багатьох питань".

Про це Обама заявив після завершення переговорів у Вашингтоні з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Під час зустрічі обговорювалась підготовка до візиту Обами до Москви, запланованого на липень, повідомляє Радіо Свобода.

Раніше глава МЗС Росії зустрівся із держсекретарем США Хілларі Клінтон. Сторони обговорили заходи для зміцнення безпеки в ядерній сфері та питання щодо нерозповсюдження зброї масового знищення, зокрема, ядерні програми Ірану та Північної Кореї.

Крім того, виступаючи у вашингтонському центрі Карнегі, Лавров заявив, що військово-технічне співробітництво Росії з Іраном не суперечить міжнародним нормам, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Усе, що ми продаємо в Іран, має сугубо оборонний характер", - повідомив він.

Лавров підкреслив, що співробітництво Москви і Тегерана в цій сфері цілком відповідає російському і міжнародному законодавству.

"Наше військово-технічне співробітництво з Іраном цілком законно. Зброя, що ми продаємо Ірану, ніколи не використовувалася проти третіх країн", - зазначив він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування